ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
No Photo

بازار فروش تعطیلات کریسمس تحت سلطه گوشی های اپل قرار گرفت

مقاله‌های مرتبط:

  • افزایش فروش گوشی‌های آیفون در تابستان ۲۰۱۹ برخلاف کاهش کلی فروش در بازار
  • اپل ۶۶ درصد از سود و ۳۲ درصد از درآمد صنعت گوشی‌های هوشمند را به خود اختصاص می‌دهد

براساس گزارشی از Flurry Analytics، اپل با آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و ترکیبی از مدل‌های قدیمی که به تسلط این شرکت با بازار گوشی‌های هوشمند در ایالات‌متحده کمک می‌کرد، برنده‌ی فصل هدیه‌ی تعطیلات کریسمس شد.

براساس این گزارش، برای دوره‌ی روز کریسمس تا شب سال نو، آیفون‌ها و آیپدهای اپل حدود ۴۳ درصد از کل فعال‌سازی دستگاه‌های گوشی همراه ایالات‌متحده را به خود اختصاص داده‌اند.

سامسونگ با وجود عدم حضور در فهرست ده دستگاه برتر، درواقع دومین سازنده‌ی موفق برای کل تعطیلات ایالات‌متحده بود؛ البته این آمار برای گوشی‌های متنوع ارزان‌قیمت سامسونگ است که بیشترین فعال‌سازی‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

آمار فروش آیفون در تعطیلات 2020

طبق این گزارش، فقط در روز کریسمس گوشی‌های آیفون، ۹ رتبه‌ی برتر فهرست فعال‌سازی را از آن خود کردند. این بدان معنا است که تعداد زیادی گوشی آیفون‌ زیر درخت کریسمس منتظر بودند تا صاحبشان آن‌ها را فعال کند.

در طول هفته، گوشی پرچم‌دار اپل یعنی آیفون ۱۱ با ۶/۷ درصد از کل، محبوب‌ترین گوشی بود. آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس سهم ۵/۲۷ درصدی به خود اختصاص دادند.

آمار فروش آیفون در تعطیلات 2020

دیگر مکان‌های فهرست نشان‌گر محبوبیت بالای آیفون‌های قدیمی مثل آیفون XR، آیفون ۸، آیفون ۷ و حتی راه‌یابی آیفون ۶ پلاس به این فهرست ده عددی دارد.

گزارش مذکور فقط گوشی و تبلت را در برمی‌گیرد. گزارش‌های دیگر حاکی از این است که تقاضا در زمان تعطیلات برای ایرپاد و اپل واچ نیز بالا بوده است. اپل درآمد رسمی فروش خود را روز ۲۸ ژانویه (۸ بهمن) اعلام خواهد کرد.

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

آیفون های 2020 با نمایشگر باریک‌تر و مصرف بهینه انرژی معرفی می‌شوند
دلیل حضور اپل در نمایشگاه CES 2020 چیست؟
سامسونگ و اپل؛ صدرنشین بیشترین فروش گوشی‌ های هوشمند اپراتورهای تلفن همراه آمریکا
اپل بازهم از پردازنده‌ های گرافیکی Imagination Technologies استفاده خواهد کرد
باگ‌های سیستم‌عامل iOS که در سال ۲۰۲۰ باید برطرف شوند

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر