ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
خودروی مشترک ایران و جمهوری آذربایجان به اوکراین می رود

خودروی مشترک ایران و جمهوری آذربایجان به اوکراین می رود

گزارش روز سه شنبه ایرنا از گروه ایران خودرو حاکی است، «سابینا نوبری» افزود: این گروه صنعتی با اخذ گواهینامه های جدید برای حضور در بازار رقابتی، فعالیت خود را با صادارت خودرو به شکل پیش ساخته (سی. بی. یو) با امضای قراردادهای جدید از سایت نفت چاله آذربایجان از سر خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: قرار است در مرحله نخست تعداد محدودی دنا و دنا پلاس به بازار اوکراین صادر شود که پس از نیازسنجی، چنانچه مورد استقبال مردم قرار گیرد، سایت جمهوری آذربایجان آمادگی دارد که انواع تولیدات مورد نیاز بازار را روانه اوکراین کند.
نوبری یادآور شد: سال های 2006 تا 2010 ایران خودرو با فروش بیش از 12 هزار دستگاه خودروی سمند در اوکراین، حضور فعالی در این بازار داشت.
این مقام مسئول همچنین با اشاره به بازار بلاروس اظهار داشت: فروش خودرو به صورت اس. کی. دی (قطعات نیمه کامل) به بازار بلاروس از برنامه های بعدی کارخانه مشترک ایران خودرو آذربایجان است و به همین منظور رایزنی ها برای صادارت محصولات مشترک این کارخانه انجام خواهد شد.
وی تاکید کرد: بلاروس بازار مقرون به صرفه برای ورود به بازار روسیه است .
نفت چاله یکی از سایت های ایران خودرو محسوب می شود که با گذشت نزدیک به یک سال، حدود یک هزار دستگاه خودروی دنا، دنا پلاس و سمند یی.اف 7 را تولید و روانه بازار کرده است.
اقتصام*3065**1559

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر