ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
در جشنواره‌های استارتاپی ITE چه می‌گذرد؟

در جشنواره‌های استارتاپی ITE چه می‌گذرد؟

فناوری‌های مالی و کسب‌و‌کارهای نوپای فعال در این حوزه، امروزه در دنیا و ایران به یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر صنایع مالی و بانکی تبدیل شده‌اند. شهر هوشمند نیز واژه‌ی پرتکراری است که در چند سال گذشته از تریبون‌های زیادی در کشور شنیده می‌شود و بسیاری از مدیران و متخصصان بر لزوم هوشمندسازی شهرها تأکید می‌کنند.

این روزها، شرکت‌ها و سازمان‌ها و نهادهای مختلف رویدادهای استارتاپی متعددی در کشور برگزار و هریک تلاش می‌کنند در شکل‌گیری بسترهای لازم برای فعالیت بهتر این اکوسیستم تأثیرگذار باشند. با‌وجود‌این، در عمل استارتاپ‌ها با مشکلات کسب‌و‌کاری و مالی و رگولاتوری متعددی مواجه‌اند. ازجمله رویدادهایی که تلاش می‌کند با گردهم‌‌آوردن اضلاع مختلف این اکوسیستم زمینه را برای تعامل بیشتر میان آن‌ها و حل مشکلات این حوزه فراهم کند، نمایشگاه تراکنش ایران (ITE) است.

نمایشگاه تراکنش ایران با برگزاری جشنواره‌ی بزرگ فین‌تک ایران، فرصت لازم را برای آشنایی کسب‌و‌کارهای بانکی و مالی با استارتاپ‌های فعال در این حوزه فراهم می‌کند. بدین‌ترتیب، امکان مذاکره بین آن‌ها برای همکاری و سرمایه‌گذاری وجود خواهد داشت. تاکنون دو دوره از این جشنواره برگزار شده است و سومین دوره‌ی آن هم‌زمان با نمایشگاه تراکنش ایران از ۲۸ تا ۳۰ آبان‌ برگزار می‌شود.

با‌توجه‌به پیوند بسیاری از ایده‌های مطرح‌شده در حوزه‌ی شهر هوشمند با موضوع پرداخت‌، نمایشگاه تراکنش ایران از سال گذشته برگزاری جشنواره‌ای استارتاپی در این حوزه را آغاز کرده است که امسال هم‌زمان با پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران، دومین دوره‌ی آن برگزار خواهد شد. ازآنجاکه بسیاری از مسئولان شهری از این رویداد بازدید می‌کنند، فرصت لازم برای گفت‌وگو و تعامل فعالان استارتاپی با آن‌ها فراهم است. 

در حاشیه برگزاری این دو جشنواره، ۶ پنل استارتاپی نیز برای طرح مباحث و مشکلات و دغدغه‌های فعالان اکوسیستم استارتاپی برگزار می‌شود.

 

سومین دوره مسابقات کد نویسی مبهم موسوم به رقابت اسپاگتی آذرماه برگزار می‌شود
تپ‌سی برای رانندگانش باشگاه وفاداری راه‌اندازی کرد
فروشگاه جدید هواوی ۱۶ آبان افتتاح می‌شود
خدمات رومینگ ایرانسل برای عقاب مسافر روس رایگان شد
وزارت اطلاعات از دستگیری عوامل قاچاق گوشی به ارزش ۱۲۰۰ میلیارد ریال خبر داد

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر