ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
صادرات قیر به یک میلیارد دلار در سال افزایش یافت

صادرات قیر به یک میلیارد دلار در سال افزایش یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا، ارزش صادرات قیر ایران در سال 1395 بیش از 600 میلیون دلار بود.
دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان، بتن و ماشین آلات وابسته امروز(سه شنبه) با حضور 155 شرکت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.
بهمن حسین زاده در حاشیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران افزود: حضور شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه نسبت به پارسال 40 درصد رشد دارد؛ به گونه ای که با وجود تحریم های ظالمانه اکنون 6 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه و انگلستان در این نمایشگاه شرکت کرده اند.
حسین زاده بیان کرد: استفاده از فناوری ها جدید توسط شرکت های دانش بنیان می تواند صادرات قیر و مشتقات آن را به کشورهای همسایه منطقه بیش از پیش تقویت کند.

** مصرف یک میلیون تن آسفالت در شهرداری تهران
معاون فنی شهرداری تهران نیز در این مراسم، میزان مصرف سالیانه آسفالت در این ارگان را سالی یک میلیون تن اعلام کرد و گفت: هر چه کیفیت آسفالت در معابر ارتقا یابد در مصرف هزینه‌های صرفه جویی خواهد شد.
ایرج معزی افزود: برای ارتقاء کیفیت آسفالت، شهرداری تهران در حال کنترل روند تولید آسفالت و قیر است تا طبق استانداردهای بین المللی بتوانیم معابر تهران را بازسازی کنیم.
معاون شهردار تهران گفت: کارشناسان شهرداری آسفالت های تولیدی در کارخانه های شهرداری و کیفیت آسفالت سایر شرکت های فروشنده به شهرداری را به دقت کنترل می کنند.
وی با بیان اینکه آسفالت معابر در شهر تهران حداقل باید 10 سال عمر کند، اضافه کند: هرچند شهرداری تهران در برخی از معابر و اتوبان ها از بتن در زیرسازی استفاده می کند اما به دلیل افزایش قیمت قیر و آسفالت، استفاده از رویه بتنی در برخی از اتوبان ها در دستور کار قرار گرفته است.
دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، سیمان، بتن و ماشین آلات وابسته تا 26 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست.
اقتصام** 1108** 2023

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر