ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
فروش تسلا در غرب اروپا از پورشه پیشی گرفت

فروش تسلا در غرب اروپا از پورشه پیشی گرفت

طی پنج ماه اول سال جاری، تسلا جایگاه بالاتری در نمودار فروش به دست آورد، زیرا فروش خودروی الکتریکی مدل ۳ به میزان بسیار بالایی رسید. درحالی‌که تسلا مدل ۳ به سومین مدل پرفروش در کالیفرنیا تبدیل شده است، در اروپای غربی هم این برند تجاری تسلا فروش بهتری نسبت به پورشه داشت.

تسلا / tesla

نمودار ارائه‌شده توسط ماتیاس اشمیت، تحلیلگر صنعت خودرو نشان می‌دهد که تسلا به‌تنهایی با مدل ۳ می‌تواند بر پورشه در فروش غلبه کند. تسلا ممکن است تنها یک‌دهم حجم شرکت‌هایی مانند آئودی، مرسدس بنز و بی‌ام‌و در این منطقه فروش داشته باشد، اما به خوبی می‌تواند بالاتر از سایر خودروسازان قرار گیرد. گام بعدی تسلا در بازار اروپا، غلبه بر جگوار خواهد بود.

خودروسازدستگاه فروخته‌شده

جگوار

حدود ۳۵،۰۰۰

تسلا

۳۱،۰۶۵

پورشه

حدود ۲۷،۰۰۰

آلفا رومئو

حدود ۲۲،۵۰۰

لکسوس

نزدیک به ۲۰،۰۰۰

 باید توجه داشته باشیم که تحویل تسلا مدل ۳ در این بازار از اواسط بهمن و اوایل اسفند (ماه فوریه) آغاز شد؛ بدین معنی که مقایسه فروش تسلا در ماه‌های فوریه و مه نتیجه نسبتاً بهتری خواهد داشت. البته هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که میزان فروش تسلا پس از دریافت سفارش‌های ماه فوریه ۲۰۱۹ و تحویل آن‌ها چقدر است.

معافیت تسلا از تعرفه واردات آلومینیوم از ژاپن
آمادگی هیوندای جنسیس برای رقابت با تسلا در تولید خودروی الکتریکی
مشخصات باتری فولکس واگن ID3 اعلام شد
با تسلا آرکید در زمان شارژ خودرو الکتریکی، بازی کنید
رنو زویی مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر