ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
No Photo

مسابقه ۲۴ ساعته لمان به‌دلیل شیوع کرونا با تاخیر برگزار می‌شود

ویروس کرونا یا کووید ۱۹ پس از چین به‌سرعت کشورهای مختلف در قاره‌های دیگر را درگیر کرد. با شیوع کرونا به کشورهای اروپایی، بسیاری از صنایع، نمایشگاه‌ها و مسابقات ورزشی لغو شده‌اند. به‌دنبال لغو شدن سه گرندپری‌ اول فصل ۲۰۲۰ فرمول یک، فرمول دو، فرمول سه و فرمول E، برگزاری مسابقات ۲۴ ساعته‌ی لمان هم به‌تعویق افتاد.

مقاله‌ی مرتبط:

  • با شیوع کرونا، مسابقات فرمول یک با ۳ ماه تأخیر برگزار می‌شود

مرحله‌ی ششم و آخر از مسابقات اتومبیل‌رانی استقامتی قهرمانی جهان (WEC) که قرار بود در روزهای ۲۴ و ۲۵ خرداد سال ۱۳۹۹ برگزار شود (۱۳ و ۱۴ ژوئن ۲۰۲۰)، به‌دلیل شیوع کرونا و برای امنیت بیشتر سلامتی تمام دست‌اندکاران، تیم‌ها و تماشاچی‌ها به‌تعویق افتاد. مسابقه‌ی ۲۴ ساعته‌ی لمان با این شرایط در ۲۹ و ۳۰ شهریور سال ۱۳۹۹ (۱۹ و ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰) برگزار می‌شود.

تأخیر در برگزاری آخرین مرحله از فصل فعلی مسابقات استقامتی جهان (WEC)، تقویم فصل جدید این رقابت‌ها را هم تغییر خواهد داد. آغازِ فصل ۲۰۲۰ مسابقات WEC در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ (۵ سپتامبر ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده بود که شیوع کرونا تمام برنامه‌ریزی‌ها را تغییر می‌دهد.

براساس بیانیه‌ی رسمی مسئولان مسابقات WEC، تاریخ برگزاری فصل جدید این رقابت‌ها به‌زودی اعلام می‌شود. پیش از این دو مرحله از مسابقات سری لمان اروپا هم در بارسلونا و مونزا لغو شده بود که تاریخ ازسرگیری این رقابت‌ها هم به‌زودی مشخص می‌شود.

 

قهرمان مسابقات آنلاین بازی Gran Turismo Sport به تیم ردبول پیوست
نسل سوم خودروهای برقی فرمول E چه مشخصاتی دارند؟
پورشه 911؛ خودرو اسپرت آلمانی‌ها چگونه جاودانه شد؟
پیست یاس مارینا؛ میزبانی خاورمیانه از فرمول یک
مزدا 3 مدل TCR رونمایی شد

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر