ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
No Photo

مورگان Plus Four با پیشرانه بی ام و رونمایی شد

به‌دنبال تیزری در هفته‌ی گذشته، مورگان از خودروی اسپرت کاملا جدید پلاس فور (Plus Four) رونمایی کرد. این خودرو تنها سه درصد از قطعات را با مدل پیشین خود به اشتراک می‌گذارد و تغییر نام از Plus 4 به Plus Four همین موضوع را نشان می‌دهد.

Morgan Plus Four / مورگان پلاس فور

با سوار شدن روی پلتفرم جدید و آلومینیومی مورگان، این رودستر دو صندلی به‌عنوان نخستین خودروی برند بریتانیایی شناخته می‌شود که از پیشرانه چهار سیلندر مجهز به توربوشارژر بهره می‌برد. زیر کاپوت این خودرو پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر بی‌ام‌و قرار دارد که ۲۵۵ اسب‌بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

پیشرانه جدید، عملکردی مشابه رودستر قبلی مورگان را به پلاس فور اعطا می‌کند و درنتیجه این خودرو می‌تواند طی ۴/۸ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت دست یابد و بیشینه سرعت آن نیز به ۲۴۰ کیلومتربرساعت می‌رسد. 

مقاله‌های مرتبط:

  • خودروهای جدید مورگان در سال ۲۰۲۰ با پلتفرم آلومینیومی تولید می‌شوند
  • مورگان Plus Six رونمایی شد؛ مهندسی مدرن با طراحی کلاسیک

مسئولان مورگان می‌گویند که پیشرانه را مجدداً تنظیم کرده‌اند تا پلاس فور بتواند قابلیت هدایت و پاسخگویی بهینه داشته باشد؛ همچنین دکمه‌ای در کنسول مرکزی وجود دارد که حالت اسپرت پلاس (Sport Plus) را فعال می‌کند. این حالت، حساسیت دریچه گاز را بهبود می‌بخشد و شخصیت جدید و کاملا پویایی از این خودرو به نمایش می‌گذارد.

نسل جدید این خودروی اسپرت نیز اولین محصولی به شمار می‌رود که با انتخاب دو جعبه‌دنده متفاوت از کارخانه رو‌به‌رو شده است. پیشرانه توربو ۲ لیتری بی‌ام‌و را می‌توان به جعبه‌دنده استاندارد ۶ سرعته یا جعبه‌دنده ۸ سرعته خودکار سفارشی متصل کرد. مورگان همچنین نوید مصرف سوخت تا ۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر را به مشتریان می‌دهد.

Morgan Plus Four / مورگان پلاس فور

مورگان در حال تلاش برای برگزاری مراسمی به‌عنوان جایگزین نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۲۰  است که در آن به تبلیغ مدل جدید پلاس فور بپردازد. این مراسم در کارخانه مورگان در مالورن بریتانیا برگزار می‌شود.

هم‌اکنون امکان سفارش و رزرو خودروی اسپرت جدید مورگان با قیمت ۶۲،۹۹۵ پوند (معادل ۸۰،۶۰۰ دلار) در بریتانیا فراهم شده است.

آئودی A3 اسپرت بک مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد
اشکودا اکتاویا RS iV رونمایی شد
خودروی مفهومی و خودران هیوندای پرافسی رونمایی شد
کراس اور مفهومی و برقی داچیا اسپرینگ رونمایی شد
مک لارن 765LT رونمایی شد

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر