ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
No Photo

پژو 208 عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ را به دست آورد

نهادهای مختلف در سراسر جهان، اقدام به معرفی بهترین خودروهای دنیا از دیدگاه‌ها و کلاس‌های گوناگون می‌کنند. در اروپا، گروهی متشکل از ۶۰ خبرنگار شاغل در رسانه‌های مرتبط با صنعت خودروسازی، در رای‌گیری بهترین خودروی سال (Car of the Year) شرکت دارند. امسال مشابه ادوار گذشته، تمامی خبرنگاران ملیت اروپایی از ۲۰ کشور داشتند.

Peugeot 208

شاید در ظاهر، خودروهایی گران‌قیمت مثل پورشه تایکان، جذاب‌تر از هاچبک پژو به نظر رسند؛ اما نکات مثبت در 208 هم پرتعداد هستند. این خودرو فرانسوی، پیشرانه‌های متنوع بنزینی، دیزلی و حتی تمام برقی دارد. در ارزان‌ترین مدل 208، موتور ۱/۲ لیتری ۷۵ اسب بخار با میانگین مصرف سوخت ۴ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر دیده می‌شود که سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت ۱۳ ثانیه و امکانات رفاهی قابل قبول در سطح جهانی ارائه می‌کند.

Peugeot 208   e208

به نظر می‌رسد، نسخه‌ی تمام برقی پژو 208 اهمیت بیشتری برای داوران موسسه Car of the Year داشته است. این محصول با کد e-208، شعاع حرکتی ۳۴۰ تا ۴۵۰ کیلومتر فراهم می‌کند، سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت ۸ ثانیه دارد و با آستانه قیمت ۳۱ هزار یورو (معادل ۳۵ هزار دلار) فروخته می‌شود.

Peugeot 208  e208

در رای‌گیری انتخاب بهترین خودرو سال ۲۰۲۰، پژو 208 و تسلا مدل 3، با مجموع امتیاز ۲۴۲ برابر شدند؛ اما تعداد داورانی که محصول فرانسوی را برترین خودرو بازار اروپا دانستند، بیشتر بوده است. رتبه‌های بعدی به ترتیب در اختیار پورشه تایکان، رنو کلیو، فورد پوما، تویوتا کرولا و بی‌ام‌و سری یک قرار گرفت.

گروه PSA فرانسه به بیشترین رکورد فروش خود دست یافت
وانت پژو لندترک ۲۰۲۰ رونمایی شد
مهم‌ترین رویدادهای دنیای خودرو در دهه‌ای که گذشت
رندرهای زیبا با ترکیب طراحی خودروهای فیات کرایسلر و رنو
فیات کرایسلر و گروه PSA فرانسه ادغام شدند

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر