ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
گزارش زومیت از نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه ال جی

گزارش زومیت از نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه ال جی

ال‌جی در سال ۲۰۱۹، مجموعه‌ی گسترده‌ای از محصولات خود را در قالب سرویسی جامع عرضه کرده که بهترین راه‌حل برای افزایش کیفیت زندگی را ارائه می‌دهند. نمایشگاه InnoFest که امسال در پارک علم ال‌جی، مرکز برنامه‌های تحقیق و توسعه این شرکت، برگزار می‌شود، مزایای واقعی این نوآوری‌ها در زندگی را نشان می‌دهد. در این نمایشگاه، چندین محیط زندگی بازسازی‌شده به‌نمایش درآمده و بازدیدکنندگان فرصتی برای دیدن لوازم‌خانگی پرچم‌دار هم‌‌چون LG ThinQ و LG SIGNATURE و LG Objet را خواهند داشت. ال‌جی با تأکید بر طراحی و عملکرد و بهره‌وری، راحتی و لذت بیشتر را به زندگی مصرف‌کنندگان خواهد آورد.

هوش مصنوعی به‌نمایش‌درآمده در بخش ال‌جی ThinQ مهمانان را قادر می‌سازد تا شیوه زندگی با لوازم‌خانگی متصل به اینترنت را ازطریق محصولات متنوع و یکپارچه با خانه تجربه کنند. علاوه‌براین، محصولات پیشرفته و ممتاز LG Objet و LG SIGNATURE که با تمرکز روی طراحی ساخته شده‌اند، هماهنگی در طراحی و درعین‌حال عملکرد جداگانه در نمایشگرهای مجزا را به‌نمایش می‌گذارند.

تلویزیون رول‌شدنی SIGNATURE OLED TV R (مدل 65R9) که تحولی در این صنعت است، تلاش‌های مداوم ال‌جی برای جا‌به‌جاکردن مرزهای فناوری و طراحی را نشان می‌دهد و به یکی از جاذبه‌های اصلی در InnoFest تبدیل شده است. این تلویزیون ال‌جی، تنها در CES سال جاری بیش از ۷۰ جایزه را ازآنِ خود کرده و دوباره قدرت این شرکت را در بخش تحقیق و توسعه و تکنیک‌های تولید به‌رخ کشیده است.

درادامه با زومیت همراه باشید تا در قالب گزارشی ویدئویی، رویدادهای LG MEA Innofest 2019 را به نشان دهیم:

تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTV

دیدگاه شما درباره‌ی محصولات جدید ال‌جی چیست؟

معرفی تلویزیون‌های پیشرفته و پریمیوم ال جی در نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه و آفریقا
ال جی پتنت گوشی تاشدنی شفاف ثبت کرد
JOLED کارخانه جدیدی برای تولید نمایشگر اولد چاپی راه‌اندازی ‌می‌کند
ال جی V50 ThinQ 5G از هوش مصنوعی سریع‌ و دقیقی بهره می‌برد
کاهش درآمد ال جی در سه‌ماهه‌ ابتدایی ۲۰۱۹

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر