ArazSoft Preloader ArazSoft Preloader
20 هزار میلیارد ریال خسارت سیلاب به زیربخش های صنعت وارد شد

20 هزار میلیارد ریال خسارت سیلاب به زیربخش های صنعت وارد شد

رضا رحمانی روز جمعه در جمع خبرنگاران استان ایلام اظهار داشت: در این برآورد اولیه هنوز وضعیت واحدهای خسارت دیده خوزستان با توجه به شرایط این استان لحاظ نشده است.
وی افزود: تاکنون 25 شهرک صنعتی، 300 واحد صنعتی، 9 هزار واحد صنفی بین 20 تا 100 درصد آسیب دیده اند.
وزیر صمت یادآور شد: طبق مصوبه های هیات دولت و نظر مساعد سازمان برنامه در استان های سیل زده 450 میلیون ریال تسهیلات کم بهره و کمک بلاعوض به هر واحد صنفی پرداخت می شود.
رحمانی استمهال وام های بانکی و معافیت مالیاتی واحدهای آسیب دیده را از دیگر تمهیدات هیات دولت برای صنوف و واحدهای خسارت دیده از سیل اخیر برشمرد.
وی همچنین در مورد وضعیت صنعت استان ایلام هم اظهار داشت: این استان از ظرفیت ها و پتانسیل های قوی و متعددی در زمینه های مختلف برخوردار است و ایجاد و توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی و صنایع پایین دست نقشی موثر و مهم در رشد استان دارد.
رحمانی تاکید کرد: با وجود ظرفیت های متنوع در ایلام اما این استان متناسب با این استعدادها و پتانسیل ها رشد نکرده و باید روند ترقی و عمران استان را با شکل گیری صنایع تبدیلی و تکمیلی شتاب بیشتری بخشید.
بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان های ایوان، چرداول، ایلام و پایانه مرزی مهران، دیدار با نماینده ولی فقیه و شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه وزیر صنعت معدن و تجارت به ایلام است.
7172/6034

درباره آرازسافت

گروه نرم افزاری آرازسافت در سال 1385 در راستای توسعه صنعت نرم افزار كشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرويس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در اين عرصه به صورت گروهی نرم افزاری تأسيس شد. گروه نرم افزاری آرازسافت با کارنامه ای درخشان در صنعت برنامه نويسی کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه اطمينان و رضايت مشتريان خود به آن دست يافته است، موفق شده است تا با استفاده از زبانهای برنامه نويسی روز دنيا گام بزرگی را در جلب رضايت مشتری و ادامه فعاليتهای وابسته به اين صنعت بردارد

نظر 0

درج نظر